| Hotel ID: 149 |
Type: Hotels |
| Land: Belgie |
Stad: Lier |
| Bouwjaar: 1978 |
Slaapkamers: 5 |
| Totaal Opp.: 839 |
Prijs: Cat. €750.000-€1.000.000 |
|
Algemene Informatie:
Vlakbij het centrum van Lier bevindt zich op het stationsplein dit prachtig hotel/feestzaal. Voorheen was dit een bloeiende zaak genaamd "Handelshof".
Het gebouw is ingedeeld als volgt.
Op de gelijkvloerse verdieping vinden we een ruime feestzaal met aansluitende tuin, ingerichte keuken, ontbijtzaal voor de hotelgasten en een ruime lobby.
De eerste verdieping is ingedeeld als appartement voor de concierge. Het betreft een 3-slaapkamerappartement met 2 badkamers en ruime living.
Op de tweede verdieping vinden we dan 2 appartementen met 1 slaapkamer die mits opfrissing ideaal zijn voor de verhuurmarkt.
De derde verdieping is voorzien van 5 gerenoveerde hotelkamers met individuele sanitaire voorzieningen. |
|
 |
|
Hotel kenmerken:
Kelder , Lift , Restaurant , Bar |
|
 |
|
Beschrijving ligging accommodatie:
Het stationsplein staat op de kalender bij de Stad Lier om een volledige Make over te krijgen. Dit zal er enkel toe bijdragen dat de ligging nog optimaler zal worden en een extra troef zijn voor het toerisme in de Stad.
Het hotel is ideaal gelegen met voldoende parkeergelegenheid in de omgeving en vlakbij het openbaar vervoer.
Voor meer informatie kan u terecht op www.vidovastgoed.be of 0473/91.10.94 |
|
 |
|
Restaurant/ontbijtruimte(s):
Het hotel beschikt over een aparte ontbijt/restaurant ruimte met aparte uitgang/ingang naar buiten en de lobby.
De keuken is voorzien van voldoende werkruimte en biedt toegang naar zowel de ontbijtruimte als de feestzaal. |
|
 |
|
| |
|
| |
|
| |
David |
|
|
Tel: |
|
|
|
|
|
Bezoekers: 1,909 |
|